Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Itt Közép-Európában melyik...

Itt Közép-Európában melyik orvosi egyetemre érdemes menni?

Figyelt kérdés

Szlovákiában élek, és nem tudom, melyiket választhatnám (még van időm eldönteni, első éves gimnazista vagyok) Szívesen mennék Csehországba, viszont elég drágára jönne ki, ráadásul mostantól már tandíjat is fognak kérni :S Szlovákia viszont nem a színvonalas egyetemeiről híres... Tapasztalataitok alapján melyik országban lenne érdemes tanulnom: Szlovákia, Csehország vagy Magyarország?

(lehet, hogy hülye kérdés, elnézést kérek, ha az)


2010. júl. 25. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Aki Romániába jár orvosira dobna nekem egy mailt msn címmel? Nagyon megköszönném, sok kérdésem lenne, és emailben lassú, itt meg nem szeretném szétoffolni a gyakot. És sajnos prvitát nem tudok neked írni, mert letiltottad ezt a lehetőséget. Bocsi az offért,köszi
2010. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!