Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet bekerülni a...

Hogyan lehet bekerülni a Bécsi Orvosi Egyetemre?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék jelentkezni továbbtanulni,de nem nagyon tudom,mi kell ahhoz,hogy felvegyenek (hány pont kell,miből kell érettségiznem,kolesz,papírok,ilyenek).Bővebb információt még nem sikerült találnom.A segítséget nagyon köszönöm!
2011. ápr. 18. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

gondolom jó alapos némettudás, ami valszeg neked meg is van ha oda akarsz menni (egyébként megértem, hogy inkább külföldre, mint itthonra), valamint ezt a továbbtanulási tanácsadótól kéne megkérdezned a suliba, mert ezt ők sem tudják azonnal megmondani neked pontosan, lehet hogy a követségnek is intézni kell valamit :) érettségizni szerintem ugyanabból, mint itthon, biosz, kémia/fizika


hajrá :)

2011. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

"egyébként megértem, hogy inkább külföldre, mint itthonra"


Miért érted meg?

2011. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert külföldön vagyok és van összehasonlítási alapom
2011. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A magyar orvostudományi egyetemek színvonaláról is van tapasztalatod?
2011. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem érdekel a magyar orvostudományi egyetemek színvonala, amíg az összes frissen végzett hallgató amint lehet, szedi a sátorfát és a 20 MFt+ os diplomájukkal amit otthon szereztek mennek külföldre

amíg nem kell kötelező jelleggel aláírniuk egy szerződést nekik a diploma átvétele előtt, hogy ledolgoznak otthon annyit, hogy az adójukból visszajöjjön a képzésük 120%-ának az ára (pénz jelenértéket figyelembe véve!!), addig nem adnám oda nekik a diplomát. persze nem ilyen fizetés mellett várnám el, hogy otthon maradjanak. de itt rend úgyse lesz, amíg ez a politikai garnitúra szemetel a Parlamentben


és most kéretik nem abba belekötni, hogy "összes"

2011. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, akkor te már a munkába állásra értetted. Én az itthon tanuláson akadtam fenn, mert az jött le az írásodból, hogy azzal vagy elégedetlen. Én tapasztalatból mondom, hogy a magyar orvosképzés nagyon jó, ha választanom kellene, újra itthon tanulnék. Az, hogy a rezidensi éveket itthon vagy külföldön tölteném, az persze más kérdés.
2011. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig ne az orvosokra legyél szerintem mérges, hanem az általad emlegetett parlamentre. Tudod egyáltalán mennyit keres egy frissen végzett orvos rezidensként itthon, miután majd 10 évet tanult az érettségije után? Egy árufeltöltő többet keres, hidd el, 8 általánossal. A társadalmi megbecsülésről nem is beszélve.
2011. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, hogy mennyit keres egy orvos otthon és nem, egyáltalán nem vagyok mérges az orvosokra, ki az a hülye, aki mérges az orvosokra, most őszintén? :D A ceglédi orvosokat viszont szívesen kiszanálnám külföldre - tisztelet a kivételnek.


A parlament 85%-át meg belökném a Dunába egy betoncsizmával.. :)

2011. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!