Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Német kettannyelvu és turiszti...

Német kettannyelvu és turisztikai szakgimnáziumból mehetek nem azonos ágazatú egyetemre?

Figyelt kérdés
Phiológiai egyetemre szeretnék menni és nem tudok dönteni hogy németkettannyelvű turisztikia szakgimnáziumba (6év)vagy sima humán gimnáziumba (4 év) menjek. (krúdy győr) A 4 évet túl kevésnek találom és a kettannyelvube jól megtanulnám a nyelvet de mégis rosszul hangzik hogy szakgimi. Onnan is tudnék menni más ágazaton belül felsőoktatásb?

2020. márc. 14. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Általában június közepén-vége felé szokott lenni a beiratkozás
2020. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De a szintfelmérőt mindig év elején iratják meg vagy nem? Én még nem hallottam olyan suliról, ahol már beiratkozáskor de hát okes😅
2020. márc. 21. 00:32
 13/14 anonim ***** válasza:
A szintfelmérőt beiratkozáskor íratják, nem év elején. Lehet,hogy a többi suliban így van, de a Krúdyban nem. A Krúdy kicsit különc ebből a szempontból. Ebben is 😅
2020. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönöm😅
2020. márc. 22. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!