Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen orvosi eszközöket...

Milyen orvosi eszközöket vegyek a sebvarrás gyakorlásához?

Figyelt kérdés

Távoktatás során szeretnék youtube videók alapján sebvarrási technikákat tanulni, de nem tudom pontosan miket kell hozzá beszereznem.

Netről már vettem műbőrt, meg tút-cérnát.

Azt viszont nem tudom, milyen tűfogót szoktak használni hozzá. Két ugyanolyan kell vagy különbözik, hogy bal és jobb kézben minek kell lennie? Úgy tudom többféle van, olyan kellene amit az állatorvosok szoktak használni



2020. márc. 19. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A cérnát fonálnak hívják, egy hegar tűfogóval jó vagy, bár állatorvosláshoz nem értek, de nem lehet sokkal másabb, mint az emberi.
2020. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából tökmindegy. Egy tűfogó és egy csipesz kell. Én egy ezeréves kiselejtezett tűfogóval és egy horgascsipesszel tanultam.
2020. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!