Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon nagy bajban vagyok?...

Nagyon nagy bajban vagyok? Nem tejesülhet az álmom?

Figyelt kérdés
Mikor középsuliba mentem még nem tudtam mi akarok lenni. Pontosabban úgy voltam vele, hogy elvégzem és majd utána megyek Színművészetire, de meggondoltam magam csak az a baj, hogy későn. Orvos akarok lenni, ez minden álmom, de közgazdaságiba járok és a haramdik évet taposom. Megnéztem pár Orvosi Egyetemet és ott kell biosz, kémia vagy fizika érettségi, de az a baj, hogy a sulimban mindegyik tantárgy csak 1 éves így nehéz érettségizni belőle, nem is tudom, hogy egyáltalán van-e lehetőség. Most mit csináljak, hogy valóra váljon az álmom?
2010. júl. 25. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Én is emelt + nyelvvizsga (esetleg nyelvvizsgák:D) kombóra szavazok. Két emelttel többet lehet veszíteni, mint nyerni.

Főleg így, hogy egyiket sem tanulta rendesen.


Kérdező: Nézd át a pontszámítást felvi.hu-n. Csak figyelj arra is, hogy mire felvételizel, lehet változik picit a rendszer.

2010. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2010. júl. 26. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!