Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Több alternatíva. Mi a legéssz...

Több alternatíva. Mi a legésszerűbb?

Figyelt kérdés

Jövőre mindenképp orvosira akarok menni. Most készülök a biosz emelt érettségire, ősszel szeretném letenni.

Aztán készülök a májusi emelt kémia érettségire, magamtól, illetve tanár segítségével. De azért az mégis csak heti 2 nap, 1 éven keresztül nem akarok csak kémiát tanulni, nem akarok sok szabadidőt, ezért kellene valamit kezdenem a következő évben magammal. Én ezekre gondoltam:


1. Pótfelvételin jelentkezek nappali tagozatos mentőtiszti képzésre a fősulin. Csinálom ezt, ha jövőre felvesznek az orvosira akkor átteszem levelezőre, mellette valahogy végigszenvedem, és legalább rálátásom is lesz a dologra, kevesebbet kellesz a mentősre tanulni, mivel amit orvosin átveszek, megkönnyíti a mentőtisztire való tanulást.


2. Kinézek egy mentőápolói OKJ-t elkezdem, és azt csinálom, közbe szintén kémiára készülök, és mikor felvesznek az orvosira, eldöntöm, h befejezem e a mentőápolóit vagy sem.


3. Jelentkezem pót jelentkezésen egy kémia alapszakra, levelezőn, részben megkönnyíti az emelt kémia érettségire való felkészülést. De a sok labor mellett nem tudom, h elbírnám-e később az orvosi mellett.


Ennyi volna, mit tanácsoltok, mit tegyek?

Köszi a válaszokat előre is!


2010. júl. 25. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem is a 2. verzio a legkivitelezhetobb, de sajnos nem tudok segiteni, merre keresgelj okj-s tanfolyamot
2010. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
LOL, a húgom a wallenbergbe jár, na oda NE MENJ!
2010. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:D találtam mentős okj tanfolyamot, heti 5 nap, csak azt nem tudom h kémiára mikor fogok készülni :S nem a lakóhelyemen van a mentőstanfolyam, hanem innen 90 kmre :S
2010. júl. 26. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!