Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt esetleg olyan, aki...

Van itt esetleg olyan, aki idén felvételizett, és a tatai Eötvös József Gimnáziumban szeretné folytatni tanulmányait? Elsősorban humán tagozaton, de bármely tagozatra jelentkezés "ér".

Figyelt kérdés

Van itt esetleg valaki, aki előreláthatólag kollégista lesz?

A mostani eötvösös kollégistákhoz is szólnék. Ha esetleg van közületek itt valaki, megkérhetném, hogy legyen szíves, írjon pár sort róla.Az iskoláról is jöhetnek tapasztalatok, vélemények, hasznos tudnivalók.


Előre is nagyon szépen köszönöm!



#kollégium #Tata #2020 #Eötvös József Gimnázium #Eötvös #tatai Eötvös #Eötvös humán #tatai Eötvös József Gimnázium és Kollégium
2020. ápr. 4. 12:14
 1/9 anonim válasza:

Szia,


én német tagozatra jelentkeztem, és ha felvesznek kollégista leszek. Jelentkeztem humán és biosz szakra is, de ott eléggé hátul vagyok, a németen még van esélyem néhány régi diák szerint. Szóval előreláthatólag szeptembertől ott fogok tanulni, de várom a levelet. :)

2020. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szuper, írtam neked privát üzenetet itt, Gyakori Kérdéseken.:))
2020. ápr. 12. 19:39
 3/9 anonim válasza:
Szia! E5vös diák vagyok, ha van bármi kérdésed nekem írhatsz privátban:)
2020. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hali! Jelentkezik egy boldog kéttannyelvűs :)
2020. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hello 5vös!
2020. máj. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
1/5 felvettek? Tudod esetleg mi volt az alsó ponthatár?
2020. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem angolra hány ponttal mentél?
2020. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves 7-es! A ranglistán 65. voltam és azt hiszem 232 vagy valami ilyesmi pontom volt.
2020. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratula!
2020. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!