Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit kéne tanulnom?

Rayli kérdése:

Szerintetek mit kéne tanulnom?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Pedagógiát végeztem, de nem igazán szeretnék abban elhelyezkedni, valami újat szeretnék tanulni, de nincs konkrét elhatározásom. Régen szerettem nagyon sportolni, de abba kellett hagynom. Felvettek két egyetemre is, de egyiken sem indultam el(nyári felvételin és a keresztfélévesen). Hobbim igazából nagyon nincsen, ritkán barkácsolgatok, de sok kedvem ahhoz sincsen. Ami úgy egy kicsit érdekel az a Kereskedelem, marketing, de ezt sem érzem úgy igazán a magaménak. A család felől nagy a nyomás felém, hogy legyek sikeres, legyen sok pénzem stb, és sajnos belém nőtt ez a mentalitás, hogy gazdag akarok lenni. Kezdek rájönni egyébként, hogy inkább sikeres legyek a szakmámban és szeressem csinálni, minthogy sokat keressek, de szenvedjek. Átlag tanuló voltam, töri 5-ös, matek 2, ped.,magyar, angol érettségim pedig 4-es lett.

2020. ápr. 5. 17:28
 1/1 Anasz524 válasza:
Próbálkozz régészettel.
2020. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!