Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha 2 évvel később...

Szerintetek ha 2 évvel később kezdem az egyetemet még megéri tanári szakra jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Sajnos most másik szakon tanulok, de ha jövőre jelentkeznék, akkor már 21 éves lennék, amikor elkezdem...miért ilyen hosszú ez a képzés?!😅

2020. ápr. 10. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem késő, soha nem az. De a kereseti lehetőségeket elnézve gondold át akár háromszor is!
2020. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő.
2020. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő! Én (remélhetőleg) szeptemberben kezdek egy szakon és 23 éves vagyok :)
2020. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Milyen szakon tanulsz, illetve milyen tanárira mennél át?

Mert például ha matek alapképzésen vagy és matektanárira akarsz átmenni (nyilván másik szakpárral), akkor inkább ne tedd. Alapképzéssel/mesterképzéssel ugyanúgy lehet tanítani középsulikban is, csak éppen óraadóként nem pedig tanárként. Szóval ha azt akarod tanítani majd amit most is tanulsz, akkor inkább maradj a mostani szakodon. Szerintem rendes nem tanári képzéssel hamarabb át lehet szokni a tanításra, mint tanárként átszokni a versenyszférába. Legalábbis ismerőseim/tanáraim/előadóum alapján ez jött le.

2020. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem késő az a legfontosabb, hogy szereted-e vagy ez a vágyad mert csak ez számít.
2020. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Persze, feltéve, ha elhivatott vagy, s nem a pénz hajt. Én még csak egyetemre se jártam eddig, de mindenképp biosz-föci szakos tanár szeretnék lenni, januárban jelentkezem is. Nem érzem azt, hogy valamiről is lekéstem volna, pedig 23 leszek, mire elkezdem. 22/F
2020. nov. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!