Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtisztire jelentkeztem...

Mentőtisztire jelentkeztem Pécsire és a Debrecenire is, szerintetek melyik lehet a jobb?

Figyelt kérdés
A pécsi illetve debreceni mentőtiszt képzést között vacilálok , bajai vagyok szóval Pécs közelebb van viszont azt hallottam hogy a debreceni jobb, úgyhogy kíváncsian várom a tanácsokat:)

2020. ápr. 10. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik gimis osztálytársam Debrecenire járt. (Illetve ők Nyíregyházán voltak)

De nagyon szerette :)

2020. ápr. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
A gépészmérnöki. De erre majd pár év múlva jösz csak rá, hogy miért írtam.
2020. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó szerinted mindenkit érdekel a mérnöki? Csak azzal lehet jól keresni vagy mi? Másnak nem a fizetés áll az 1. helyen. Szomorú.


A mentőtiszti úgy tudom, a PTE esetében Pécsett van, de a DE-n a nyírgyházi kihelyezett telephelyen van, tehát nem Debrecenben lennél. Mivel én nyíregyházikat Derecenben tanulok, látom a különbséget a 2 egyetemváros között (bár Nyíregyházára drva ezt mondani :D). A lényeg, hogy én a helyedben a PTE-re mennék.

Nm csak azért, mert közelebb van, dr azért is, mert ott is nagyobb egyetemi élményben lesz részed, mintha Nyírgyházára jönnél.

2020. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 és én ritka egy állatfaj vagyok , ugyanis nekem álmom a mentőzés :)

3 as köszönöm , valszeg PTE n fogok kikötni:)

2020. ápr. 12. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt. 10 éve csinálom. Csak e mellett készülj fel, hogy szükséged lesz majd mellékállásra is,ha a számlák befizetése után még etetni is akarod majd a családod. És ez a szomorú valóság... Persze tudom másoknak nem a fizetés az első. Ez addig járja is, míg a szülők eltartanak.
2020. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyetértek azzal a hozzászólóval, aki a gépészmérnökit írta.. persze írhatta volna, hogy tanár, fizikus, orvos, biológus, nyelvész, bölcsész, könyvtáros, könyvelő, nyomozó vagy AKÁRMI.


ps. nekem is ez az álmom, vagy volt valaha, tisztin vagyok, csinálom, csinálom, kínlódom vele, valamikor sikerül.... de nem azon múlik, eleget tanulsz-e, hanem a pofán.

2021. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!