Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok olyan embert,...

Hol találok olyan embert, akinek, ha elmondom, mik a céljaim a tanulással, tanácsokat tudna adni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen lehetőségeim vannak és mibe lenne érdemes belekezdenem.

2020. ápr. 13. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Karrier tanácsadó
2020. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem!
2020. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Harsányi Kata pszichológussal beszélgettem, sok éves tapasztalata van pályaorientációban. Véletlenül találkoztam vele tavaly, de nagyon jó volt! Őt ajánlom.
2020. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz itt. :)
2020. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Szándékosan nem foglaltam bele a céljaimat a kérdésbe, mert itt általában annyira optimista valaszokat szokott kapni az ember. :D

Röviden annyi, hogy 17 évesen otthagytam az iskolát, azt most nem részletezném, hogy miért,és most 20 évesen tanulni szeretnék azzal a céllal, hogy a lehető legtöbbet keressek.

2020. ápr. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!