Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira készülök, hogy...

Orvosira készülök, hogy álltok a biosszal, kémiával? Hogy haladtok a tanulással?

Figyelt kérdés

2020. jan. 15. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
En jelenleg sehogy. Mar leerettsegiztem 2019 majusaban, van egy emelt bioszom de emelt kemiahoz nem talalok tanart, es kihagytam ezt az evet direkt hogy bejussak fogorvosira. Hat lehet elengedem a dolgot. De ha ram hallgatsz, sokat segit hogyha gyakorlod a biosz erettsegit es nagyon szeretik csavarni a feladatokat. Nem is a nehezseggel van a baj hanem direkt ugy fogalmazzak meg a feladatot hogy belebukj, es eleg sok evfolyamtarsam is emiatt vesztett sok pontot. Szoval a megfogalmazasra figyelj. Esss szeretik a novenytant es az okologiat is bele rakni, illetve tavaly volt etologia is. Remelem segitettem.
2020. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel a kémiát! Még van négy hónapod felkészülni rá és az egyetemen is ennyi lesz egy egy sokkal nehezebb tárgyra. Menni fog!
2020. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se add fel! Már egyszer megírtad, nem a nulláról kell kezdened.

Én eléggé le vagyok maradva de nem pánikolok mert én se először megyek. Persze nem akarok belecsúszni abba a hibába se hogy félvállról veszem

2020. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kell feladnod. Hidd el, nekem is nagyon sok van még hátra kémiábol:/ túl sok még a tanulnivaló és túl kevés az idő, de úgy vagyok vele, hogy tanulok amennyit csak tudok, és hátha sikerül befejezni:) Nekem amúgy még bioszból is jócskán van hátra...Igyekszem megfogadni a tanácsodat, hogy érettségi feladatokat csináljak, mert én is azt látom, hogy muszáj, mert hiába tudok egy témát nagyon jól, a feladatokban akkor is bizonytalan vagyok.

Szóval ne add fel, hajrá! :)) Mi, orvosira készülők muszáj bíztassuk egymást 😅

2020. jan. 18. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is biztathatnátok..:(( én emelt matekot és angolt teszek
2020. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

koszonom a biztatast:) Megprobalok elmeletbol keszulni meg feladatokat csinalni kemiabol. Sok sikert nektek az erettsegihez! es a szobeli csak addig ijeszto mig be nem mentek. Remelem segitettem az elso valaszommal. :)

2020. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is orvosira készülök, de sajnos el kellett engednem azt, hogy idén bejutok... persze ugyan úgy tanulok, megpróbálom stb

De iskola váltás miatt (is) bioszbol pl nagyon elvagyok maradva...

2020. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!