Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME logisztikai mérnök mennyir...

BME logisztikai mérnök mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy gimnáziumban tanulok real tagozaton.

A biológiát fizikát kémiát emelten tanulom.Biológiabol vagyok a legjobb abból emeltezek,matekból pedig középszint.Mennyire lenne nekem nehéz a logisztikai mérnök szak?

Mindenből 5-ös vagyok,kivéve fizika.

Nagyon nagy hátrány ha nem emeltezik oda valaki fizikából vagy matekból?

Nagy álmom lenne oda bejutni.



2020. ápr. 15. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, csak többet kell tanulnod és gyakorolnod az elején, utána már semmit nem fog jelenteni.

Azért elég a középszintű matek, mert abban benne vannak az alap azonosságok, gyöktelenítés, egyenletek megoldása és hasonlók amikre szükséged van. Mivel itt már minden egyes alap dolgot alkalmaznod kell majd. Viszont ha ezek az alapok mennek, akkor nem szenvedsz hátrányt.

2020. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez egy erősen a fizikára és az informatikára (felhasználói szint) építő szak. Úgyhogy bűvöld a fizikát a nyáron legalább, ha logisztikai mérnökire mész. Járműgéptan, áramlástan, dinamika és hasonló tárgyaid lesznek, nem árt egy erős közép fizika tudás.
2020. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!