Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék így továbbtanulni?

Hol tudnék így továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Szeretem a matekot, emelt óraszámban tanulom, ebből emeltre készülök. ugyanez a helyzet a biológiával. Nem tanulok jelenleg se kémiát, se fizikát, sem pedig földrajzot.

Olyan szakok érdekelnek, amihez nem kell az informatika sem. Abban nem vagyok jó, és nem is szeretem. Van középfokú nyelvviuzsgám angolból, és tervezem a felsőfokút, de az még messze van. Most 11.-es vagyok. Érdekel az angol nyelv is, de anglisztikára nem szeretnék menni, mert a történelmet nem szeretem annyira.


A tanári pályát azért zárnám ki, mert nem keresnek sokat, meg nekem unalmas lenne ugyanazt az anyagot egy nap 6-szor leadni.



2020. ápr. 17. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel az info kb. az összes műszaki pályát felejtsd el.
2020. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igan azért legalább az alap legyen meg, de már sok helyen az is kevés. Nézd csak meg az állás hirdetéseket hogy némelyik milyen szoftver tudásár kéri
2020. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!