Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elvégezhető az allergiateszt?

Elvégezhető az allergiateszt?

Figyelt kérdés

Szerintetek elvégezhető az allergiateszt (rendeltem otthon elvégezhető gyorstesztet), ha 2 napja allergiagyógyszert (Suprastint) szedek, napi 2x1-et?

Előtte nem szedtem, mert enyhültek a tünetek (nem a gyógyszerektől).



2020. ápr. 21. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy pontosan milyen tesz, mit mér. Ha valamilyen anyagot kell bejuttatni a szervezetedbe (vagy a bőrödre) a teszthez, akkor a gyógyszer miatt csökkent vagy semmilyen reakciót nem fogsz kapni, hiába vagy esetleg allergiás az adott anyagra. Szóval szerintem a teszt előtti nap már ne vedd be, utána már lehet.
2020. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy csepp vér szükséges a teszthez!

De akkor várok egy-két napot..

Biztos, ami biztos😊

Köszi a választ!

2020. ápr. 22. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 ha IgE szintet mér a vérben, akkor ezen elvileg nem változtat, ha gyógyszert szedsz, de azért én előtte kihagynám, biztos, ami biztos.
2020. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!😇
2020. ápr. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!