Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Idén jelentkeztem egyetemre, jelöltem első helyeken nappali képzéseket és utánuk levelezőt is, ha esetleg nem lenne elég pontom nappalira.

Na most az a baj, hogy nagyon határeset, hogy összejön e az a nappali és attól félek, hogy levelezőre kerülök, azt viszont nagyon nem szeretném.

Szerintetek mit csináljak, ha csak levelezőre vesznek fel?

Várjak még egy évet egy új jelentkezéssel, vagy menjek el levelezőre és esetleg át lehet kéretni magam nappalira vagy ilyesmi?



2020. ápr. 26. 02:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
20/F
2020. ápr. 26. 02:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából levelező ugyan az mint a nappali(papírba) csak levelezőn tudsz dolgozni mellette. Bár amióta dolgozok mindig tanultam mellette tehát semmi levelező szakot nem jelöltem be. De elfogadják mind2 nem kell ezen aggódni.
2020. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ezzel képben vagyok, csak ahogy ismerem magam levelezőn sokkal nehezebben menne a tanulás, ezért lenne jobb a nappali. Csak nem tudom megér ez e egy év halasztást..
2020. ápr. 26. 14:23
 4/12 anonim ***** válasza:
nem ér meg, csináld, félév után is átlehet menni nappalira a legtöbb szakon.
2020. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól még hogy papíron levelezőn vagy ugyanúgy bejárhatsz minden órára a nappalisokkal
2020. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen egyetemre mennél, de a felvételin ne írt két szóba a mitévőt, és ha e kérdőszót kapcsolsz a szóhoz, akkor oda egy kis kötőjel is kell: összejön-e - így a helyes.
2020. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én, ha olyan szakról lenne szó, amit mindenképpen el akarnék végezni, biztos nem várnék még egy évet, elkezdeném levelezőn. Aztán át tudnád magad tetetni nappalira.
2020. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam, hogy nem mindenhol és ott is csak nagyon nehezen lehet levelezőről nappalira átmenni.
2020. ápr. 29. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet,ugyanazt a szakot jelöltem be utolsó helyre levelezőként mint amit nappalin(hogy mindenképpen felvegyenek mert nem akarok kihagyni egy évet),de most,hogy már tudom kb.mennyi pontom van eléggé esélytelennek tűnik,hogy elérjem a nappali ponthatárát és így ebben a helyzetben átgondoltam és nagyon nem szeretnék levelezőre menni.Kérdezősködtem is ezzel kapcsolatban(bár nem az iskolánál de egyetemistáktól)és állítólag kb 1 az 1000hez,hogy átvegyenek nappalira,de ha valaki ezt megcáfolná nagyon megnyugtatna.18/L
2020. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sikerült esetleg valami megoldást találnod?(Utolsó válaszoló voltam)
2020. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!