Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vettek fel elsőre orvosira...

Nem vettek fel elsőre orvosira. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Általános iskolában eldöntöttem hogy orvosnak szeretnél tanulni ám az érettséginél a kémia nem sikerült jól.Biológiából is szeretnék javítani hátha több pontom lesz.Jelenleg úgy állok az egészhez hogy nagyon szeretnék orvosnak tanulni de ha nem vesznek fel másodjára akkor másfele szeretnék menni.A problémám hogy nem tudom hogy merre tovább.Nem tudom mit tanulnék szívesen orvosi helyett.Nagyon kétségbeesett vagyok.Előre is köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 3. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha megteheted, akkor maradj otthon és tanulj. Esetleg járj magántanárhoz. Érettségizz le újra. Tegyél le egy nyelvvizsgát, ha nincs. Ha ezeket nem teheted meg, akkor irány a munka! Szedd meg magad kicsit és később is meg tudod csinálni ezeket a dolgokat. De vedd figyelembe, hogy minél tovább halasztod, annál nehezebb lesz.
2018. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgám már van és jelenleg tanulok. Nem tudom lehetséges e kémiából 80%-t elérni.
2018. dec. 4. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
tőlünk egy csajt valami 48 pontos kémiával vettek fel
2018. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem sem vettek fel elsőre. Bioszból és kémiából is újraérettségiztem és angolt tanultam. Ne add fel!
2018. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,ez az én kérdésem volt anno:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Átérzem a helyzetedet,és annyit mindenképpen tudok mondani hogy ne add fel!Tegyél érte,és menni fog!Megéri kitartani!Most nehéz helyzetben vagy,de tanulj,próbálj meg az érettségin javítani és bejutni.Ha nem tudsz mást elképzelni magadnak,és van anyagi lehetőségetek otthon maradni és még tovább próbálkozni az sem elvetendő.Inkább minthogy egész életedben egy olyan munkát végezz,amiben nem érzed jól magad.Ha úgy érzed ez az álmod,tarts ki mellette mikor nehéz akkor is.Engem sem vettek fel,azóta már negyedéves vagyok.Szorítok!

2018. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!!Nagyon jól esnek!! :)
2018. dec. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!