Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ott hagytam az egyetemet,...

Ott hagytam az egyetemet, mert nem bírtam a tempót és leépített a sok stressz, teljesen magamba fordultam, nem tudom mi tévő legyek, valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
gimiből mentem egyetemre, ezért csak érettségim van, más szakra nem szívesen akarok jelentkezni, mit tudnék dolgozni érettségivel? esetleg milyen normális okj-s képzések vannak amivel el lehet helyezkedni

2018. márc. 6. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Milyen irány érdekel?
2018. márc. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Én is ott hagytam az egyetemet tavaly Ugyan így voltam és rájöttem,hogy rossz szakot választottam. Azóta más egyetemre más szakra járok és fantasztikusan érzem magam.
2018. márc. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Egy jó informatikus OKJ esetleg?
2018. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem tudom, hogy milyen az okj oktatás itt a körzetben (vas megye) de informatika az érdekelne
2018. márc. 7. 09:19
 5/22 Fricus6 válasza:
28%
Én az egyetem után Szombathelyre mentem OKJ-n tanulni. Egészségügyi suliban tanulok de nagyon jó. Szombathelyen rengeteg OKJ-s suli van. Szerintem ha neten körbe keresel, esetleg 1-2 sulit felhívsz milyen képzésük van, tuti találsz majd valamit :)
2018. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
értem, köszi :D csak sok helyen olvastam hogy okj-val semmit sem fogok érni, meg hogy csak pénzkidobás (ha tanfolyamra megyek)
2018. márc. 7. 09:32
 7/22 A kérdező kommentje:
és elötte dolgozni szeretnék valamit , hogy ne kelljen visszafizetnem az egyetemet , vaslzeg gyarba kell majd mennem
2018. márc. 7. 09:36
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Az OKJ tényleg a nullával egyenlő. Ha alkalmazott akarsz lenni, akkor csak az egyetem, ha saját cég, vállalkozás stb... akkor meg az égvilágon semmi sem kell. (Csak sokan elbuknak)
2018. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
na pont az ilyenek miatt nem akarok okj-ra menni
2018. márc. 7. 15:54
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor végezz egyetemet. Válassz olyan szakot amit szeretsz, kitartással menni fog. Stresszelni meg felesleges, ha megbuksz egy tárgyon akkor még jó pár alkalmad lesz átmenni. Egyetemet nem tudsz elvégezni, de diplomás fizetést szeretnél? :)
2018. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!