Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szabad bölcsészet, kulturális...

Szabad bölcsészet, kulturális antropológia, vagy szociológia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ezek közül melyikkel járnék a legjobban, miután egyetemet végeztem. Nézegettem és ezek voltak azok, amik valamennyire érdekelnek. 18/L
2020. ápr. 28. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Na ezek a tipikus büfé-ruhatár szakok, amit az előbb kérdezett vki....
2020. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Őszintén ezek közül semelyikkel nem járnál jól, ahogy az első mondta ezek büfészakok. Talán szociológia, ha muszáj választani.
2020. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A szociológiával járnál jól egyedül. Ott legalább van egy valag statisztika meg adatelemzés
2020. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Imádom ezt a büfészakozást! Akik ezt mondják nyugodtan járják ki a szociológia szakot és utána beszélgethetünk! 2-3x több órám és vizsgám volt mint bármelyik közgáz és társaira járó ismerősömnek. Volt akinél számvitelen nem volt államvizsga csak hozzá vágják a diplomát!


Na de, hogy a kérdésre is válaszoljak : az elsőt nem választanám, a második érdekes szak ( van egy kis antropológia szociológián is) , de nem tudom hol tudnál elhelyezkedni vele. Én szociológus vagyok jelenleg jól keresek, még nem voltam soha munkanélküli.

2020. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

# 4: nem az a lényeg, hogy milyen nehéz elvégezni, hanem hogy utána milyen munkalehetőségek állnak előtted….


Egy közgáz diplomával kb. 100x több lehetőséged van, mint egy szociológusival.

2020. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!