Milyen egyetemi szakra, és/vagy milyen okj-s képzést érdemes elvégezni? (elhelyezkedés szempontjából)

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mi érdekel? humán vagy reál beállítottságú vagy? nagyon sok jó szak van, amivel lehet valamit kezdeni, kicsit szűkíteni kéne a kört.
2010. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mindegy, ECDL vizsgám van, most lesz a 2. évem az okj-s web-programozó tanfolyamon, csakhát ezt így kevésnek érzem, és még valami kellene. Human vagy reális mindegy, csupán tanácsokat kérnék, amivel esetleg nagyobb lehetőség nyílna elhelyezkedni.


Köszönöm. (:

2010. júl. 28. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pénzügy-számvitel szaknál pl.jól jön a mérlegképes könyvelő OKJ
2010. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi, hogy ide írok, és nem a kérdésedre válaszolok, de nekem mit ajánlanátok? Én humános vagyok, imádom a magyart és a németet, viszont a németet nem igazán tudom, de szeretném tanulni... Légyszi segítsetek!
2010. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

UTOLSÓNAK!

idegenvezető OKJ és valami idegenforgalmi szak...

2010. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként inkább humán, ha választani kellene.
2010. júl. 28. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, arra már én is gondoltam, csak az a baj, hogy szinte alig tudok németül. :-( Pedig 4 évig tanultuk, de nem nagyon tanultuk.

Az baj, ha nem nagyon tudom? Ott csak tanítanak, nem?

2010. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól megmondtam. :-D Szóval, 4 évig tanultuk volna, ha lett volna egy normális tanár...
2010. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Utolsónak: ajánlanám, hogy keress egy jó különtanárt. Idegenforgalomhoz egy nyelv szerintem kevés. :S


Kérdező: mivel írtad, hogy webprogramozónak tanulsz, az többletpont az egyetemen, ha informatika irányába jelentkezel. Nézegesd meg esetleg a pótfelvételiket. Egy informatikus diplomával nagyon könnyen eltudsz helyezkedni. Leginkább programozókat keresnek nagyon.

2010. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
És írtad hogy még az okj-s képzésnél van egy éved.. és mellette el lehet kezdeni főiskolát? És ha mind a kettőt csinálod egyszerre akkor ez hogy van például a diákigazolványban melyik sulid van?
2010. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!