Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Változtassak-e a felvételi...

Változtassak-e a felvételi sorrendemen?

Figyelt kérdés
Az első három helyen jogász szakok állnak, az utána lévők sorrendjében nem vagyok biztos. Jelenleg a gazdálkodási és menedzsment, utána mérnöki informatikus, végül a keleti nyelvek és kultúrák (kínai) van beírva. Változtassak? Melyikkel járok jobban? Őszintén, jogi egyetemre szeretnék járni, de félek, hogy el fogom rontani az érettségit, önköltségest pedig nem írtam be, csak államit.

2020. ápr. 29. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt írd be ahova a legjobban szeretnél menni elsőnek. Ha nincs elég pontod az az egyetem úgyis kiesik és jön a màsodiknak jelölt. De ha megcseréled és mégis bekerültél volna nagyon bànnàd.
2020. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Az első háromnál nem változtatok, de az utolsó háromnál nem érzem, hogy melyikre járnék szívesebben.
2020. ápr. 30. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg utána járni még jobban hogy milyen az adott szak vagy az adott egyetem azok közül amelyeken gondolkozol, és amelyik a legszimpatikusabb azt írd be negyediknek és így tovább :)

Remélem sikerül az elsőre bejutnod!

Sok sikert:)

2020. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ugyan annál a szaknál,egyetemnél utólag felvehető az önköltséges forma is, amennyiben valaki szeretné.

Amúgy én hagynám elől a jogit, a töbit nem fogod élvezni úgy, hogy tudod mit szeretnél. Nem fogod elrontani, mindent bele :)

2020. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!