Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok emelt kémia és biológia érettségihez?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy erre a pár napra érted, vagy még jóval előtte állsz :D
2020. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Joval elotte :D
2020. ápr. 30. 02:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kémiából a mozaik családot szokták ajánlani.

Nekem villányi 2 szintű érettségis könyve van meg + mf. Emellett az ötösön lesz kémiából (ez 2 kötetes, feladatok + megoldókulcs)


Bioszból mindenem van roskadoznak a polcain. Nálunk a mozaikos volt a tuti suliban fakton. Én most az érettségire egy jegyzetből tanulok, iszonyat jó, mert vázlatos, és bőséges.

2020. máj. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Petneki József ***** válasza:
Részben az eredeti kérdésre, részben az előző hozzászólásra reflektálnék. Tehát az előző hozzászóló szerintem jó könyveket említ, csak annyival egészíteném ki, hogy kémiából szerintem kifejezetten jól sikerültek az ingyenesen letölthető OFI-s kémia tankönyvek is. Jómagam mindkettőt forgatom, a Mozaikos könyveket és az OFI-sakat is, így van összehasonlítási alapom, és az is segít, hogy egy-egy koncepciót máshonnan közelítenek meg, máshogyan magyaráznak. Ez számomra segít a megértésben.
2020. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!