Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen fakultációt vegyek fel?

Milyen fakultációt vegyek fel?

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstalan vagyok a választásban illetve a jövōre tekintettel.


Matek: 3mas vagyok belōle, ennek ellenére szeretem, de rossz a matek tanárom. Azon gondolkodtam hogy felveszem ezt, de nem szeretnék emeltet tenni belōle. Csakis azért választanám fakt.-nak, mert (gondolom) ez felkészît az emeltre ezért alapbōl a középszint könnyebben menne. Mert a kisérettségire sem gyakoroltunk a matek tanárral (most îrtuk volna), és sok 12.essel beszéltem akik azt mondták hogy a matek tanárral nem gyakoroltak a rendes érettségire sem, csak a követelt anyagot adta le.


Angol: 5ös vagyok belōle, szeretem, jó a tanárom és erre is gondoltam, hogy felveszem...


Info: 2-es 3-mas vagyok belōle, nem szeretem,rossz a tanárom. Az Exelnél megakadtam és most az adatbázist vesszük amit nem értek de ennek ellenére azt mondják hogy ez a legegyszerūbb amit lehetne választani szôval erre is gondoltam.


Töri: kitünō vagyok belōle, elmegy, jó a tanár is, de nem hiszem hogy hasznomra válna.



Inkább a marketing, a pénzügy-és számvitel érdekelne vagy esetleg a rendōrség. Még igazából konkrét elképzelésem nincsen:/

Köszönöm szépen elōre a válaszokat!



2020. máj. 4. 19:29
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
61%

3-as matekkal ne akarj pénzügy számvitelre menni, de ha pénzügy-számvitelére akarsz menni, akkor menj faktra, hogy felkészülhes az érettségire.

Angol: Tedd le a középfokot vagy akár a felsőt! Ehhez nem kell fakt.

Töri: ha nem mész tanárnak vagy jogra, akkor csak hobbiként van értelme, de amíg van 3-asod másból, nem érdemes ilyen hobbival foglalkozni.

Info: Excel és adatbázis lesz a pénzügy-számvitelen is, utána az életben is, és többé kevésbé a rendőrségen is.

2020. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igazából nem tudom, hogy miért mennél matek vagy infó faktra, vagy választanál olyan pályát, amihez ezekre van szükséged, ha ezek látszólag nem az erősségeid.

Miért nem gondolkozol valami nyelv vagy töri irányba? Ha már ezek jobban mennek, lehet hogy érdemes lenne ezekkel foglalkoznod inkább.

2020. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jog, bölcsészkar,
2020. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!