Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sport ösztöndíjjal bármilyen...

Alana Alone kérdése:

Sport ösztöndíjjal bármilyen szakra lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szóval. Egy történeten dolgozok egy ideje (valójában sok történeten, mert Wattpaden írok) és a főszereplő fiú sport ösztöndíjat kap. Legalábbis így szeretném kivitelezni. Az lenne a kérdés, hogy ha valaki sport ösztöndíjjal van egyetemen, akkor bármilyen szakra jelentkezhet, vagy kizárólag sport szakra? Ez fontos lenne a történet szempontjából, szóval megköszönném, ha kapnék rá egy hasznos választ. :)

2020. máj. 8. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Többlet pontokat biztos kap érte, ha jó sportoló.

De az ösztöndíj az nem pénz, anyagi támogatás? Gondolom mehet akkor fizetősre.

De nem hinném, hogy nem kéne teljesítenie a szak előfeltételeit. Azok nem véletlenül vannak és még így akadnak olyanok, akiknek hiányosak az ismereteik és ez miatt kiesnek vagy csúsznak.

2020. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik orszagra gondolsz? Sport osztondijakrol az USA kapcsan hallok sokszor. Gondolom barmilyen szakra mehet.
2020. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

A mai magyarországon túlértékelik a sportot, és az izomagyú barmokat. Bár ... a világ igazságos. A féltudású parasztokat többnyire az első félévben bsszák ki.

SOk sikert.

2020. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, elfelejtettem írni, hogy az USA-ra gondoltam. A sztorim ott játszódik. :)
2020. máj. 8. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak: Szerintem félre értettük egymást, ez csak egy "könyv" lesz a wattpaden. Ettől függetlenül ment a zöld kéz. Karakter inspirációnak jó lesz :)
2020. máj. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!