Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol érdemes nézelődnöm, ha...

Hol érdemes nézelődnöm, ha jelentkezni szeretnék hangoskönyv-felolvasónak?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok 100% biztos benne, hogy a hangom/az, ahogy olvasom megfelel hangoskönyv-felolvasásra, de gondolom a legtöbb hely úgyis tart próbaolvasást.


Elsősorban olyan lehetőséget keresek, ahol pénzt is tudnék keresni (egyetemi hallgató vagyok, és a tananyag/beadandók mellett nincs időm munkába ingázni - meg a vírus miatt most nem is tudnék).


Pl. találtam ezt a voiz.hu nevezetű oldalt, ahol ahogy elnézem elméletileg felszerelést is küldenek, ha nincs jó mikrofonod. Ismeritek ezt a vállalatot? Megbízható? Vagy milyen más helyet ajánlotok?



2020. ápr. 28. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogsz egy könyvet/tablet/ebook olvasó és a telefonoddal rögzits egy novellát...

Rakd fel ytubra,ill facebook könyves/hangoskönyv csoportba...

3 nap alatt választ kapsz!

2020. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pénzt akkor adnak, ha hivatalos hangoskönyvváltozatot készítenek, ezekhez pedig elismert színészeket bérelnek fel.
2020. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szépirodalomnál igen. Egy random önfejlesztő könyvhöz viszont nem fizetnek színészt.
2020. ápr. 30. 00:12
 4/4 Laylah ***** válasza:
0%
Ha színészt nem fizetnek, akkor miből gondolod, hogy mást igen?
2020. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!