Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kedves BME Vikre jelentkezők!...

Kedves BME Vikre jelentkezők! Hogy álltok?

Figyelt kérdés

Kedves vikre jelentkező reménybeli kollégák, kolleginák!

Hogy sikerültek eddig az érettségik? Körülbelül mennyi pontotok lesz, hány pontra számítotok?

Tudom, hogyan alakulnak ki a ponthatárok, így inkább csak a véleményetekre, lennék kíváncsi, hogyan is alakulhatnak a ponthatárok vajon idén. Szeretem az ilyen véleménykifejtéseket, kommenteket.

Válaszokat, véleményeket előre is köszönöm, és sikeres felvételit mindenkinek!



2020. máj. 9. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
410 pontom lesz kb
2020. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Villanyon nem fog nagyon változni a ponthatár. 360-370 körül marad.
2020. máj. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
üzinfó 424 p :D
2020. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Csak annyit írtam hogy 410 pontom lesz kb. Ebbe mi a lepontozni való? Nincs életetek ti retkes gyakori majmok hogy basssznám szájba az anyatokat
2020. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj! Én kérek elnézést... :D ...

Nekem is am 20% a válaszaim hasznossága, pedig a legjobbamat adom mindenkinek ;)

Ne aggódj :)

És nem mindenki köcsög itt...

2020. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozhatta le. Lehet valaki olyan, akinek nem jöttek össze a pontok. Mindenesetre mentek a pipák, a válaszokat köszönöm. Ahogy néztem az eddigi ponthatárokat, biztatóak, remélem nem fog meglepetés érni! Sok sikert mindenkinek :)
2020. jún. 2. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
394, mérnőkinfó remélem meglesz
2020. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem sikerült, és ahogy látom Nektek is:)) gratulálok mindenkinek :D
2020. júl. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!