Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak itt romániai magyar...

Vannak itt romániai magyar diákok? Ti hogy tanultál ok meg rendesen a román érettségire az esszéket úgy hogy ne felejtsétek el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 09:23
 1/4 A kérdező kommentje:
*hogy tanultátok?
2020. máj. 25. 09:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát én például annak megfelelően ahogy tudtam románul akkoriban mindenben értelmet próbáltam keresni és tisztában lenni hogy mi mit jelent, ha csak be magolod úgy semmit nem ér sajnos. Olyan szinten biztos van a tudásod h meg értsd, ha nincs akkor fordítgasd le és a saját szavaiddal próbálj értelmesen fogalmazni majd. 7-est tudtam ezzel a technikával kihozni + úgy, hogy nem néztem át pont azt az esszét amelyket kaptuk, mert már adták szimuláláson s azt hittem nem adhatják ismét. Sok sikert
2020. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint a verset.


Van az esszé amit adott a tanárnő, lerövidítettem, hogy azért a szavak nagyját értsem. Majd mondatonként mint a verset...

2020. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemagoltam mint a hülye. 9,20-at kaptam. 3 hónapra rá már az összeset elfelejtettem.
2020. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!