Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a rosszabb? Nke vagy...

Melyik a rosszabb? Nke vagy Metropolitan?

Figyelt kérdés
A Metropolitannek nincs jó híre, de az NKEs diploma meg totál piacképtelen. Metropolitanen talán jobbak a csajok.

2020. máj. 25. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem Nikem van, nagyon meg vagyok vele elégedve. A másikról még nem hallottam. Az valami kínai cucc?
2020. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Az a kérdés, hogy mit szeretnél tanulni. A két egyetem képzései között kb. csak a METU nemzetközi kapcsolatok - NKE nemzetközi igazgatási között vélek kapcsolatot felfedezni, ha ezt, akkor mindenféleképpen NKE.
2020. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Hát a kérdező egy hülye

.. Már bocs "nke nem jó a Meten jobbak a csajok "basszus nem veszed észre milyen szánalmasan hangzik... Még nem tettél le semmit, de egyetemeket minősítesz.. Neked egyik sem való. Túl buta vagy hozzá. Fogadd el..

2020. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Metropolitan rosszabb.
2020. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ne hasonlítsuk már össze a kettőt.. de ilyen aggyal (,,jobbak a csajok”, és ezt nézni egy iskolánál) az NKE-re esélyed sincs bekerülni, úgyhogy Metropolitanra jelentkezz.
2021. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!