Az igaz, hogy kell emelt matek mellé emelt töri is hogy közgazdasági szakra menjek?

Figyelt kérdés
Nekem ezt mondták, de nem tudom, hogy igaz e vagy nem. Nem lehet a törit helyettesíteni mondjuk angol emelttel?

2020. máj. 29. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Sőt, emelt matek sem kell feltétlenül. A felvi.hu-ról tájékozódj!
2020. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alkalmazott közgazdaságtan szakon például követelmény az emelt matek, de ezen kívül nem muszáj másik emeltet tenni. A legtöbb gazdasági/üzleti szakon viszont nem követelmény az emelt matek, tehát emeltezhetsz csak töriből, nyelvből vagy akár infóból, földrajzból. Javaslom én is hogy a felvin nézz utána azoknak az egyetemeknek és szakoknak amik érdekelnek és ha ezután még van konkrét kérdésed akkor szívesen segítek.
2020. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!