Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egy egyetem elvárja hogy...

Ha egy egyetem elvárja hogy pl. matekból emelt érettségit szerezzek, és én csak középszintből fogok érettségizni, van-e esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mivel nem felelsz meg egy alapvető követelménynek amit mindenkitől elvárnak.


Ez olyan mintha a vörös hajúak klubbjába akarnál belépni fekete hajúként.

2020. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem teljesítetted a követelményeket.
2020. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják elfogadni a jelentkezésedet sem.
2020. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felvi kalkulátorba, ha beírsz mindent, de nem felelsz meg, akkor kiírja. Én úgy tapasztaltam, hogy kevés az az egyetem, ami egyetlen tárgyat ad meg lehetséges emeltnek, szóval érdemes átnézni, hátha elfogadják a te emeltedet is.
2020. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én most tettem emelt törit sikerült is de még nem kérte le a rendszer ezért még 0 pontot ír nekem a Felvi mert nincs emelt érettségim de a lényeg az hogy nem tudnak felvenni emelt érettségi nélkül
2020. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!