Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diákok milyen az online tanulás?

Diákok milyen az online tanulás?

Figyelt kérdés

Mennyire tetszik ?

Lehet írni véleményeket is.

Előre is köszönöm szépen!



2020. máj. 30. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jó
Nagyon rossz
Elmegy
Inkább legyen minden a régi
33 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy.

Sokkal könnyebben szerez jó jegyet az ember (március 13-a óta csak ötöst szereztem), de kevesebbet is tanul.

Szükséges a személyes kapcsolattartás a megfelelő oktatás. Ez már abban is kitűnik, hogy sok tanár nagyon "ügyetlen" az internetes oktatás kapcsán, így velük még kevesebb a kapcsolat.

Az egyedüli pozitívum, mint ahogy korábban írtam, hogy sokkal könnyebb jól teljesíteni és, hogy nem kell korán felkelnem, hogy beérjek.

19/L

2020. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Nekem tetszett. Végzős vagyok szakiskolában, így már csak az eredményre várok, de amíg volt, nekem megfelelt. Nem kellett bent lenni, nem volt tesi óra, a tanártól amúgy is agybajt kapok, ahogy mindenki más is. Magyarból elég volt fogalmazásokat írni, amikre megkaptam az ötöst, ugyanis mindig is nagyon szerettem az ilyen feladatokat. A szakmai tantárgyakat pedig sokkal jobban tudtam tanulni, mint bent. Soha nem ment jól az, hogy megvan szabva, hogy reggel 8-tól délután háromig. Változó, mikor jön meg a kedvem hozzá, amikor fog hozzá az agyam, de akkor odateszem magam (azt hittem, hogy a gyakorlati bukás lesz, ehhez képest négyes lett, az írásbeli pedig még kérdőjel). Némi hátrány, hogy nem tudtam rögtön a tanárt kérdezni, volt, viszont nagyrészt nekem ez így nagyon bejött. Az már csak plusz, hogy az online óráknál választhattam, hogy bekapcsolom a kamerát vagy sem, ami annyit tett, hogy figyeltem, de közben nem látta senki, hogy pl: pizsamában vagyok, eszek-iszok, tehát ez jólesett.


Sajnos következő évig nem terjed ki ez a rendszer, de a tesit leszámítva, talán nem is gond. Ez így kellemes volt, mondhatni jókor jött, mert elmaradt a szóbeli vizsga, amitől mindenki fo*ott, jobban is ment a tanulás, és bevallom őszintén, már nagyon elég volt ebből a szakmából, így a lelkemnek tett jót, hogy itthonról készülhettem. Következő évtől már a megszokott lesz, és bár élveztem, a normálisnak is megvannak az előnyei.

2020. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!