Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik jelenleg az okj ?

Hogy működik jelenleg az okj ?

Figyelt kérdés

Le akarok tenni egy szakmát, villanyszerelőit.


Az érdekelne, hogy hogyan működik, mi a menete.


Hogy szokták leosztani a napokat? Hétvégente? Vagy megvannak adva xy napok?


Valamint ha nem tudok elmenni az összes órára, akkor mi történik? Vagy lehet pótólni?


Érdekelne minden, amit hasznosnak találtok!


Azt tudom, hogy idén van így már, de csak a mostani helyzet érdekel.


Köszi!



2020. máj. 31. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ahová én járok iskolába, ott nappalin és estin is volt villanyszerelő idén. Nappalin minden évben szokott indulni, estin pedig függ a létszámtól. Így, ha valaki estire akart menni meg kellett várnia, hogy egyáltalán elindul. 8-10 fő alatt nem kezdik meg nálunk. Úgy szokott lenni estin, hogy 2x hétköznap vagy 1x hétköznap és egy szombati nap. Ezek fix napok szoktak lenni, de megesik, hogy A és B heti órarendet is kapnak az estisek. Mivel felnőttek tanítanak, így meglehet beszélni, hogy most pár órát ki kell hagynia xy dolog miatt. Pótolásról nem tudok információt.


Remélem azért tudtam hasznos információt mondani neked.

2020. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, igen.


Szóval ha munka mellet estin megyek, akkor heti 2-3 nap kell?


Azt hittem minden nap este.

2020. jún. 1. 05:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd meg a képző honlapján , vagy majd írj nekik e-mailt, hívd fel őket telefonon, esetleg ha már nyitva lesznek rendszeresen, akkor akár menj be hozzájuk személyesen is majd.
2020. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!