Váltsak iskolàt vagy ne?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz az osztályközösség, szinte mindenki mindenki ellen van. Semmi összetartás. Ami eléggé rossz, mert nap mint nap ugy jártam iskolaba, mint egy depresszios pedig nem vagyok az. 5eves gimi angol szakon vagyok. Mar eltelt 3 év. Szoval erre a ket évre keressek masik iskolát vagy már birjam ki? 17L

2020. jún. 2. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress. Viszont szerintem ez minden osztályban így van. Nehéz jó osztályt kifogni a gimiben főleg. Ha van egy kis csapatod akivel jóban vagy akkor nem érdemes váltani ha csak nem bántanak a többiek. S

Nálunk is így volt egyébként, ilyen 3-4 emberes klikkek azt volt talán 2 ember aki népszerűbb volt és sok mindnekivel beszélt.

2020. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ahogy te érzed, ha te úgy látod jobbnak hogy másik iskolába mennél akkor menj át másikba. Ha nincs senki akivel jóba vagy az osztályba akkor szerintem keress másikat, de ha van akkor maradj és kibírod vele. De ez a te döntésed ahogy neked jó úgy dönts.
2020. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!