Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kezdhetnék magammal ha...

Mit kezdhetnék magammal ha ott hagytam az iskolát?

Figyelt kérdés
Hol tanulhatnék tovább? 10.-et elvégeztem de a legnagyobb gondom hogy szakgimnáziumban voltam (vendéglátás) szóval meg vagyok lőve mert nem tudok átmenni egyszerű gimnáziumba.Vagy akkor újra kéne kezdenem a 9.-et, azt meg nem igazán akarom 18 évesen.Mit tudnék kezdeni magammal? milyen szakmák vannak amiket tanulhatnék?A vendéglátás egyszerűen a legutáltabb szakma amit valaha el tudnék képzelni magamnak. Légyszíves segítsetek! 18/L

2020. jún. 10. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy nyolc általánossal nem minden szakma érhető el.

Innen le tudod tölteni a jelenleg érvényes képzési jegyzéket.


[link]


Itt pedig találsz hozzá leírást:

[link]


Csak azokra tudsz menni, ahol a színt: 34

Na meg kérdés, a környékeden mit indítanak...

2020. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
soron van meló mindig
2020. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmész esti gimire, ott felvesznek és egyből a 11. osztályban kezdhetnél. Mellette meg talán dolgozhatnál, hisz csak heti két napokat kell bejárni tudtommal. Az érettségi az manapság alap. Utána még ajánlatos egy szakma is, bár már érettségivel is tud menni valamire az ember.
2020. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2020. jún. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!