Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn jogra szoktak menni...

Levelezőn jogra szoktak menni 35 év felett is?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor még nem leszek elkésve?
2020. jún. 22. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Én is levelezőn jártam, és voltak ott 80 éves bácsik is! Nem viccelek! Mire elvégzi, már a temetőbe kerül, de legalább Dr. lesz a sírjára vésve!
2020. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy leszel elkésve, az én nagybátyám 37 évesen kezdte el. A levelezőre általaban pont a te korosztályod jelentkezik :)
2020. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól van, örülök, köszönöm.
2020. jún. 22. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Sosem késő elkezdeni, azaz tanulás idős fejjel - Efeb

www.efeb.hu › hirek › idoskorban

Az EFEB egyik 60 év feletti e-learninges hallgatójával beszélgettünk, ami ... technikumban leérettségiztem, utána jelentkeztem a jogra, főiskolára, ahova fel is vettek. ... 18 éves koromban két gyermek, és egymást követő GYES mellett levelezőn ... bármit, amivel el lehet vonni a figyelmét, és azonnal abbahagyta a hisztizést.

Hiányzó: menni ‎| Tartalmaznia kell a következőket: menni


A levelező képzések hasznáról és káráról - Tízperc

tizperciskola.blog.hu › Tízperc

2016. ápr. 5. - A levelező és az esti képzésekkel szemben rendszerint két vád ... a hatvanas évek közepétől stagnálni kezdett, hallgatói létszáma éves ... A részidős képzés lehet esti vagy levelező munkarend szerint szervezett képzés.

Hiányzó: jogra ‎menni ‎35 ‎felett

2020. júl. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát őőő OK. Köszi. :)
2020. júl. 1. 07:38
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as max. kicsi dr. lesz odaírva🤣
2020. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!