Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a könnyebb érettségi a...

Melyik a könnyebb érettségi a 3 közül?

Figyelt kérdés
Középszintű biosz, kémia, fizika közül melyik a könnyebb? Most érettségiztem utólag földrajzból emelt szinten, 56%-os lett, nem készültem rá sokat. Valamelyik további természettudományos tárgyból mennék ősszel középszinten. Melyik a 3 felsorolt közül a legkönnyebb, esetleg amelyik “sémailag” hasonlít a földrajzra? Egy volt tanárom mondta, hogy egy emelt földrajz után bármelyik könnyebb lesz középszinten.
2020. jún. 26. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sértésből mondom, de a földrajz a legkönyebb érettségi . Tudom hogy ez sem egyszerű, de a többihez képest tényleg ez a legkönyebb emelt. A válaszom a kérdésedre, a kémiát javaslom, csak kettő év anyaga kell. Szerintem középszinten teljesen korrekt feladatok szoktak lenni. De ez tőled függ miből van jobb alapod.
2020. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, hát én a könnyebb utat választottam. :)
2020. jún. 26. 22:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint a biosz szimpatikusabb a 3 közül. 70-75%-ot kellene össze hoznom, most lenne sok időm őszig, 2-3 órát mindig rá tudnék szánni a dologra, naponta.
2020. jún. 26. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a biosz volt könnyebb mindig is. Majdnem 4-est kaptam érettségin úgy, hogy szinte egyáltalán nem tanultam rá.
2020. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet biosz lesz belőle. Kémiát annyira nem ment anno, így azt lehet kizárom. A földrajz tényleg nem volt nehéz, talán könnyebb is volt, mint anno a középszint, legalábbis számomra, tényleg csak a józan paraszti észt kellett elővenni, (tudom szóbeli nem volt idén, bár én szóban mindig jobban tudtam felelni). Nem tudom, de talán s biosz közelebb áll ehhez. Vagy nem?
2020. jún. 27. 06:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Kémiát* kémia
2020. jún. 27. 06:18
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
1. Biológia // 2. Fizika // 3. Kémia
2020. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel egy előző kérdésednél leírtad milyen szakra szeretnél menni, semmit nem fog érni az a biológia azon a szakon :)

Fizika vagy kémia, annak lenne értelme

2020. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!