Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanári szak mellett tudnék...

Tanári szak mellett tudnék majd dolgozni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyelvtanári szakon fogok tanulni. Láttam egy nyelviskolának az álláshirdetését, amiben részmunkaidős munkát hirdetnek olyanoknak, akik angoltanárnak tanulnak éppen. Ha lesz ilyenre lehetőségem, akkor szívesen csinálnám ezt, mert gyakorlatot és pénzt is szereznék, de erre 2 nyelvszak mellett nappali tagozaton van idő? A másik, amire még gondoltam, az a korrepetálás.

Persze mindezt nem elsőévesként, hanem harmadév utántól, amikor már hozzászoktam az egyetemhez, már nem új és azért az ismereteim is bővültek.


2020. jún. 27. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy magániskola órarendjéhez neked kell alkalmazkodnod. Két nappalis szak mellett ez nemigen fog menni. Vállalj privát diákokat, egyenként, annak is magas az óradíja, és ketten döntitek el, milyen időpontok felelnek meg nektek. Dolgozhatsz hétvégén is magánóraadással, ha a diák elfogadja. Én annak idején az egyetemi lyukasóráimban is tanítottam, bejött a diákom az egyetemre, leültünk valahova, és úgy.
2020. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én háromszakos voltam.
2020. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam, köszönöm a választ. Három szak az nem semmi. Egyébként hogy lehettél háromszakos? Jelentkezésnél párban hirdetik meg a szakokat. Nagyon kemény volt?
2020. jún. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!