Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hamarosan egyetem (feltehetőle...

Hamarosan egyetem (feltehetőleg) és gyakorolni szeretném a matekot. Mit ajánlotok,hol tehetném ezt meg?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
MOZAIK tankönyvek
2020. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymousreview60 ***** válasza:
3%

1. Nézd meg a szakod tantervét! Ld. honlap! Keresd ki a matematikakönyveket! 2. Vedd meg! 3. Tanulj!

Én inkább azt javaslom mégis, hogy most ne ezt csináld, hanem igyekezz nyaralni, esetleg edzeni kicsit, hogy az egyetemi diszkóban jobban nézz ki! Élvezd a nyarat, a sikeres érettségit és a sikeres felvételit! Ha tényleg ennyire céltudatos vagy, akkor nem b@ßod el az időt az egyetemen. Hidd el, lesz időd tanulni, ha akarod,. És, ha odafigyelsz, csajozni/fiúzni is lesz.

2020. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak és kizárólag a sulira és majd mellette a munkára akarok koncentrálni.

Nyaralásról kb 8 éve szó sem esett,pedig legalább azóta tervezem hogy mondjuk Pestre elmennék/elmennénk kikapcsolni akár egy hétre,de jelenleg arra sincs pénzünk,hogy szükséges dolgokat vegyünk (víz,mert a csapvíz minősége okádék, kaja,ez meg nyilvánvaló). Amennyire tehetem,tanulok, hogy biztos legyek a diplomában és egy normalis munkahelyben,hacsak addig totálisan csődbe nem megyünk, hála apámnak,aki az alkoholista életvitelével nemhogy a család lelki, mentális állapotát szétbarmolta, magának a munkát is elcseszte és még ezek ellenére sem képes felfogni, hogy gáz amit csinál. Elcseszi az életünket mielőtt elkezdődhetne igazán.

2020. júl. 18. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első félévben még a középiskolai matekot vettük kb. halmazok, másodfokú függvények, szélső értékek számolása, deriválás (ami nekem új volt mert én olyent nem vettem középiskolában peddig azt mondták kellet volna), talán ami első félévben egyetemi matek volt egyedül az az integrálás volt meg talán a polinomok.

Második félévben pedig mátrixok meg vektorok voltak.

Ha szerintem gyakorolni akarsz akkor a középiskolait átnézed és ennyi.

2020. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mateking.hu
2020. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahova egyetemre es szakra menni szeretnel, keress ra a 2019ben kezdett evfolyam csoportjara facebookon, es lepj be vagy irj egy hokosnek, google driveba lesz minden is. :D
2020. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2020. júl. 18. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amit ajánlok, ahogy már az előttem író mondta, hogy kezdetben még középiskolai anyag van nagyon jók az SG kiadványok. Jóval olcsóbb is mint bármilyen matek gyakorlót rendelni netről, Van matekból elméleti összefoglaló is és egy feladatgyűjtemény ami közép és emelt szintű feladatokat témákra bontva tartalmaz. A könyvek db-ja 1900 FT és nagyon megéri az első olyan könyvcsalád amitnek összeállításával valóban foglalkoztak. Köznapi nyelven fogalmaznak így ha hiányosságod van biztos megérted belőle.
2020. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!