Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen informatikai szakot...

Milyen informatikai szakot érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Programtervező informatikus, gazdaságinformatikus, mérnök informatikus, vagy valami más? Melyikkel érek legtöbbet a munkaerőpiacon? Levelezőn végezném, így a nehézségi foka sem mindegy.

2020. júl. 20. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Programtervező.
2020. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Én mérnökinformatikát végeztem, elég könnyen el tudtam helyezkedni. Azért erre esett a választásom anno, mert nem tudtam, hogy konkréten mi az én irányom informatikán belül és szerintem ez fedte le a legjobban (tantervek alapján) a legtöbb irányt. De szerintem nem nagyon lehet mellé lőni az informatikával, bármelyik szakra mész. Bár szerintem az üzemmérnöki még mindig jobb, mint egy gazdinfó.
2020. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
#2 Miért? Csak azért mert nem érted a lényegét, vagy csak nem tudod milyen a gazdinfó, attól még nem kéne egy butított/könnyített BSc alá helyezni, ahova egyébként BSc-ről kihullott egyének járnak.
2020. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
A gazdinfót ajánlom. Ugyanzok az alaptantárgyak, de mellé még tanulsz üzleti tárgyakat is pl. könyvelés.
2020. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
#3 Vártam a lepontozásokat. Feltételezem hamar munkába szeretne állni a kérdező, márpedig a gazdinfó mester nélkül semmire sem jó. Semmit sem tanulsz meg jól, se programozni, se a gazdaságis tárgyakat.
2020. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos tényleg nem vagy tisztában mit jelent, és így már 2 kommentet fűztél valamihez, amihez nem értesz. Le kéne állni vele, mert kezd borzasztóan kínos lenni.
2020. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Huha. Nem könnyítettétek meg a döntésem :D
2020. júl. 20. 14:13
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Nehéz tájékozódni, ezen a területen főleg. Elég erőteljes fütyiméregetés megy IT területen, mindenki a maga ágát, maga tudását magasztalja és én a lenézéssel is gyakran találkozom, gazdinfósként is. Üzleti tanulmányokat folytatok, saját vállalkozásom van, és mellette programozok is. Ennyit a gazdinfó haszontalanságáról. Megértem, hogy egy kocka kódernek ez csak időpocsékolás, de őszintén nem érdekel, mert nem látnak bele. Marad a klaviatúránál, messzebb nem lát.
2020. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#6 Akkor magyarázd el:) Mert azon kívül, hogy lepontozol mást nem csinálsz:)
2020. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért magyaráznám? Nem dolgom. Olvass, tanulj!
2020. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!