Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Elbizonytalanodtam...

Mit tegyek? Elbizonytalanodtam...

Figyelt kérdés

1,5 évig jártam egy nyelvszakra.

Egyszerűen elegem lett, úgy éreztem nincs jövőm vele, hogy én vagyok a leghülyébb a csoportból és 2 tanár éreztette ezt velem.

A társaságot szerettem, igaz 10-en voltunk. A tanárok többségét is, de volt 2 tanár aki nem bírt engem és egy másik fiút.

Az 3. félévben már stresszesen mentem be az egyetemre, aztán úgy döntöttem otthagyom mert valószínűleg munkám se lesz illetve elegem lett.

Februárban jelentkeztem egy másik szakra vidékre, közben hazaköltöztem és egy üzletben dolgozok.

Viszont rengetegszer eszembe jut, hogy talán nem kellett volna otthagyni.

Most is teljesen elbizonytalanodtam mert csak passziváltattam.

A probléma az, hogy nem tudom, hogy mi hiányzik...

Mert hiányzik Pest, a barátaim és egy kicsit a szakom is.. de nem tudom mi lett velem. Elegem lett és azt hittem ez a megoldás ha elmenekülök. Pedig ez a szak volt az álmom, ide készültem.

Illetve ha vissza is megyek akkor félek, hogy csak fekete bárány lennék és kezdődne minden...


2020. júl. 23. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza és fejezd be, vagy mindig kísérteni fog a gondolata, hogy mi lehetett volna, ha....

Egyébként, fordítóként lehet keresni jó nyelvismerettel.

2020. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyelvvel mindig lesz munkád, de ez a felsőfok fölötti tudásra vonatkozik.

(Az alatt önmagában nem elég a nyelvtudás, kell bátorság, vállalkozókedv, mindenféle más is mellé.)

2020. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!