Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőr szeretnék lenni, de...

Rendőr szeretnék lenni, de elbizonytalanodtam benne a sok tanulás miatt ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A tanulás az az a dolog ami eléggé a gyengém + a memóriám se annyira jó szeretnék rendőrnek tovább tanulni de úgy hallottam több felől is, hogy sokat kell hozzá tanulni..Gondolkoztam, hogy van-e olyasmi továbbtanulás mintha rendőrnek mennék csak kevesebb tanulással. Tudnátok ebben segíteni?

2017. jan. 19. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A katonaság is jól fizet és később elő is léptetnek. De sztem ne félj, úgy is kell a rendőr a mai világba főleg, és jól fizet és hamar nyugdíjba mehetsz.
2017. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendőr OKJ? Szerintem, ha ezt szeretnéd csinálni, mindenképpen próbálkoznod kell. Nyilván nem semmi szakma, megköveteli az erőbefektetést, de zseninek se kell lenni ahhoz, hogy megcsináld. :)
2017. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha annyit nem tudsz megtanulni, ami ahhoz kell, hogy rendőr legyél, akkor nagyon komoly gondok vannak. Nem véletlenül adják az alapot rengeteg vicchez.
2017. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a tisztin tényleg nagyon sokat kell tanulni, de azért egy rendészeti szakközép messze nem olyan vészes. ha nem megy a tanulás, akkor több időt kell rá szánni és kész
2017. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!