Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécs mentőtiszti milyen?...

Pécs mentőtiszti milyen? Tapasztalatok? Diploma után?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 15:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a baráti köröm (5 ember) nem kapta meg a diplomát, több kört is mentünk, ráment egy csomó időm, pénzem, végül otthagytuk. Rakás szr.
2020. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Első!

Hogy érted, hogy nem kaptak diplomát? :O

2020. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Abszolutóriumig jutottunk. Államvizsgán mentünk több kört. Egy idő után tele az ember töke az egésszel.
2020. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
68an kezdtük tavaly előtt, ebből ketten végeztek időben. A legtöbben otthagytuk.
2020. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Saját költségen utaztam, jártam gyakorlatra, csináltam amit kellett, mellette plusz levelezéssel még több gyakot kértem, saját felelősségre, éjjel dolgoztam, hogy ne kelljen hitelt felvennem megélhetésre, hajtottam mint állat, motivációból se volt hiány, aztán semmi. Kuka az egész.


Egyet mondhatok kérdező, ha még nem kezdted el, be se iratkozz! Nem éri meg!

2020. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem hangzik jól.
2020. júl. 28. 18:33
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Megélni se volt az. Fáj a szívem érte, pedig évek teltek el azóta. Én azt hittem, én kivétel leszek, mert nagyon tudok küzdeni. De a végén már csak megkönnyebbülést éreztem, amikor kimondtam, hogy én ezt abbahagyom, alázzanak, akit akarnak. Mert nem csak az eredménytelenség a probléma, de a kommunikáció is. A beszólás, lenézés, feszültség, ami a vizsgákat körbeveszi, az a lekezelő bánásmód a tanárok részéről. Komolyan mondom, alja. :(
2020. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A mentőtiszti mindenhol ilyen. Én SE-ÁOK-n végeztem, de a mentőtiszt (-hallgató) ismerőseim mind hasonlókat meséltek. Sok szempontból keményebb az orvosinál is.
2020. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
Minden vizsgán, ahol valamit nem tudsz, vagy bizonytalan vagy, elmondják, hogy most öltél meg valakit. Ez így elsőre nem hangzik rosszul, de évekig hallgatni már eléggé nyomasztó, főleg, hogy nem társul hozzá empátia, meg semmi. Nem tudom, miért jó nekik, ha a lelkes, motivált embereket is elijesztik ettől, akkora túlképzés azért nincs, lenne munka bőven, de százával veszítik el a jelentkezőket, mert ők maguk nyírják ki őket útközben.
2020. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Több ismerősöm otthagyta és elment inkább segédápolónak vagy OKJ-ra. Szerintem jó szak és megéri csinálni, de inkább ne a pécsi képzésen gondolkozz.
2020. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!