Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet még erre az Újratervezés...

Lehet még erre az Újratervezés Program online informatikus képzésre jelentkezni?

Figyelt kérdés

[link]

Semmit nem találok róla, hogy hol lehet bejelentkezni és elkezdeni. Még májusban regisztráltam, mert infósként munkanélküli voltam és terveztem volna megcsinálni. Utána viszont baromi szerencsével felvettek, de úgy érzem elég gyér a szakmai tudásom és jó lenne átpörgetni ezt a tréninget legalább megtudni, hogy udemy-n milyen kurzusokat vegyek meg, hogy fejlesszem az infó tudásom. Az egyetemek szinvonalát amúgy jól mutatja, hogy erre vagyok rákényszerülve. Gyakorlatilag soha nem tanultam ott a git-ről és HTML/CSS/JavaScript-ről.



2020. júl. 31. 17:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%

"Az egyetemek szinvonalát amúgy jól mutatja, hogy erre vagyok rákényszerülve."


Az egyetemisták többségének nem okoz gondot az elhelyezkedés, te valószínűleg csak kevésbé vagy életképes, mint az átlag.

2020. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

"Az egyetemek szinvonalát amúgy jól mutatja, hogy erre vagyok rákényszerülve."


Hát ez így hülyeség, max arról az egyetemről tudsz nyilatkozni ahová jártál a többire légy szíves ne tegyél ilyen megállapítást.

2020. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ez a szokásos troll, egyetemet max takarítóként látott belülről :)
2020. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemet akkor mnősítené, ha senki nem élne meg abból, amit ott tanult.

Az, hogy te nem élsz meg belőle, téged minősít.

2020. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
W3schools és csókolom. Ingyen, pár hét alatt kész vagy ezekkel. Html-hez ne kelljen már egyetem, könyörgöm.
2020. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Tényleg meg tudok tanulni full programozni w3schools-on?
2020. aug. 1. 18:04
 7/12 anonim válasza:
Ha full nem is de nagyon jó alapot adhat, a html-nél főleg, de más nyelveknél is érdemes nézegetni.
2020. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatilag soha nem tanultam ott a git-ről és HTML/CSS/JavaScript-ről."


BME-n 5. félévben volt egy tárgy amiben ezeket (is) tanították, egész jó volt, vizsgázni is kellett belőle. Nem vágom miről beszélsz.

2020. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8: Nem a BME-n tanultam, ennyi. ;-)
2020. aug. 2. 10:20
 10/12 anonim válasza:
Hanem?
2020. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!