Elvagyok késve?

Figyelt kérdés
23 évesen el vagyok késve azzal, hogy egyetemre járjak?

2020. aug. 9. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Nem. Tesóm 26 évesen kezdte az egyetemet, most utolsó éves. Tanulni sosem késő.
2020. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 26évesen kezdem az orvosit
2020. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
A legkevésbé sem! :) Inkább kezdj el most egy olyan szakot, ami érdekel, minthogy 18 éves korodban belekezdj valami olyanba, amiben sosem fogod majd jól érezni magad. Egyébként meg az ember él jó esetben 80-90 évet, ahhoz képest a 23... Hajrá! :D Ne más mondja meg, hogy neked mi a jó!
2020. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki 50 évesen kezdi szóval nem késtél el.
2020. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem nem nem, nem nem nem nem. (Németh Szilárd)
2020. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mentem egyből gimi után egyetemre, csak pár év múlva. Sokszor látom, hogy azt éreztetik az emberek, csak az a jó és követendő példa, hogy érettségi után egyből az egyetemre megy az ember. Pedig egyébként sokszor nem jó választás. Nagyon sokakról hallottam és ismerek is nem egy embert, aki így tett, majd menetközben megbánta és 20-23 évesen ment át másik szakra, vagy lediplomázott mégis keserű lett miatta a szájíze. Persze olyan is van, akinek teljesen bevált a gimis elképzelés.

Sosem késő egyetemre menni, ha valakinek az a vágya.

Diploma után a lőtéri kutyát se fogja érdekelni, hogy amúgy hány évesen kezdted.

Szóval hajrá :) .

2020. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csókay András idegsebész (biztos hallottál róla, ő is tagja volt a sziámi ikreket szétválasztó magyar orvosi teamnek) előbb építészetit végzett, és csak utána kezdte el az orvosit! - De mielőtt egyetemre mennél egy kis helyesírási továbbképzés nem ártana: az el vagyok késve három szó, mert nem az tartozik össze, hogy elvagyok, hanem az elkésve, és köztük van egy harmadik szó is. Ilyenkor három szóba írjuk a kifejezést, pl. el fogok menni, le tudom írni. A letudom egybeírva más jelent, letudom a feladatot, tehát megcsináltam, vagy az elvagyok egybeírva azt jelenti, hogy jól elvagyok valakivel.
2020. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy a hosszabb szövegben már jól írtad.
2020. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Különben "a jó pap is holtig tanul".
2020. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!