Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha úgy érzem elvagyok késve...

Néha úgy érzem elvagyok késve a dolgokkal, és hogy nem tart sehová az életem. Nem vittem semmire. Szerintetek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, van érettségim eddig 2 szakmám,van jogsim,van a tulajdonomban igaz csak részben egy lakás és egy autó(itt most nem luxusra kell gondolni).

Jelenleg nincs munkám és sajnos olyan környéken élek ahol nincs is munka szegénység van, max gyári munka 4 műszakban vagy 12 órában. Amivel nincs is gond csak nem szeretném az életem ilyen munkahelyen tölteni.Nincs párkapcsolatom (mert 2 éve lett vége egy nagyon hosszú és első kapcsolatomnak),néha úgy érzem már elvagyok késve másnak már ilyenkor biztos munkája, gyereke stb van kialakította az életet. Amióta dolgozom mindig úgy jártam hogy ha szerettem amit csinálok és végre azt éreztem hogy sínen van az életem akkor mindennek annyi lett megszünt a munkám stb..

Bele kezdtem egy vállalkozásba is de azzal is csak a pénzem ment el így megszüntettem.

Nem igazán tudom van e esélyem megtalálni pl életem párját, vagy mihez, mibe kezdjek hogy biztos munkám legyen és végre vigyem valamire.


2020. máj. 7. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Akkor most nyugi és nagy levegő.

Mind úgy érezzük, hogy elvagyunk késve, de ez nem igaz. Néztem a volt osztálytársaimat, egy részüknek gyerek vagy esküvő, volt akiknek válás is volt, de nem ők vannak többségben. Az ismerőseim nagyrésze is olyan, mint te. Építenék az életüket közben rettegnek, hogy elvannak késve,a nőknek rosszabb, hiszen jönnek a szülni kéne dologgal.

Az a nagy igazság, hogy ezek az elvárások(kocsi,ház, kapcsolat) együtt mind nehezen megszerezhető fiatalon. Szerintem örülj annak ami van és ne aggódj, mindenki más tempóban halad, a lényeg, hogy boldog legyél.

2020. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dolgozni a gyárba, de ne ragadj ott. Nem kell onnan nyugdíjba menni.

Még nem vagy elkésve, a gyerek-család ráér 5-6 év múlva is.

A "biztos munka" meg egy vicc, ilyen nincs. Bárkit, bárhonnan, bármikor elküldhetnek.

2020. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik híres ember mondott valami hasonlót (ha jól emlékszem Mahatmá Gandhí): "Ha megpróbálod -sikerülhet, de ha meg sem próbálod - máris vesztettél".

Fel a fejjel! Előre!

2020. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott kezdődik hogy mindenki a társadalmi elvárasoknak akar megfelelni a kőgazdag es a csoró is. A gazdagnak egyszerübb igy a nők is rájuk startolnak a csoró meg megvan örülve mert 25 évesen csak ez meg az van neki, nemörül már se az autónak se a lakásnak ..pl valakinek soha nemlessz saját lakása mert csoró alapbol és nemörököl semmit,akkor az mit mondjon?Ez a pénzhajhászos világ, kinek megy jobban, ki a menőbb apu anyu alámtette stb ez lett az alap szint és mindenki azthiszi hogy csakúgy belehull az ölébe mindenkinek.valakinek egy életmunkája van a házába. És 30 évig fizette a bankot ugy hogy lehet volt mikor éhezet. Más meg villog meg szo**ják a nők mert ő az okos és milyen fiatalon meglett mindene holott örökölt. Nemvagy elmaradva miert lennél viszonyitás kérdése magadhoz képest abszolut nem. De máshoz meg ne hasonlitsd magad mert nemugyanaz vagy semmilyen téren.
2020. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!