Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichiáternek akarok tanulni,...

Pszichiáternek akarok tanulni, válaszolnál pár kérdésemre a bizonytalanságommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10.-es leszek és eldöntöttem, hogy pszichiáternek szeretnék tanulni, és egy kicsit bizonytalan vagyok, így egy kicsit egyszerűbb lenne, ha az emberek tapasztalatát és véleményét is megnézhetném az interneten.


Mivel nem akarok egy regényt írni, így ezzel kíméllek titeket is, ezért csak azt szerettem volna kérdezni, hogy hogyan tovább?


Most leszek 10.-es, most akkor kémiából, és bioszból kell rá menni nagyon? Egyéb ötletek amiket ajánlotok?


Hogyan fog kinézni az államilag támogatott kar, hogyha fölvesznek? Tényleg nagyon nehéz ahogy mondják?


Egy kicsit rettegek tőle, mert sok ismerősöm mondja, hogy valószínüleg nem fog sikerülni


Utólag nézve egy kisebb regény írtam, bocsii

Nagyon köszönöm előre is a válaszaitokat! :)


2020. aug. 17. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fontos tudni, hogy általános orvos szakra fogsz jelentkezni, a szakosodás később történik. A felvételi tárgyaid, ha jól tudom, biológia, és vagy fizika, vagy kémia. A tanulmányaid szempontjából nyilván hasznosabb a kémia, de azt válaszd, amelyikkel több pontot tudsz szerezni!
2020. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!