Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia BSc-n mennyire nehéz...

Biológia BSc-n mennyire nehéz a matek? Diszkalkuliás ember el tudja végezni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Kizárt, hogy diszkalkuliával sikerül az egyetemi matek, és ott már a tárgyak alól sem kérhetsz felmentést.
2020. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szobatársam Biológia-Történelem szakos és neki egyáltalán nincs matek szóval nem tudom miről beszélsz kérdező.
2020. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tantervet néztem és az első félévben van matematika előadás és gyakorlat kurzus.
2020. aug. 19. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én diszkalkuliás vagyok. Annak ellenére hogy volt felmentésem középiskolában is, én nem éltem vele, mert az álmaim szakmájához kellett a matek. Így ugyanúgy bejártam, le is érettségiztem és 76%, igaz, napi 3-4 óra tanulással tudtam ezt elérni (2 éven keresztül, végig). Biológián nincs komoly matek, ha kellő akarattal rendelkezik az ember, akkor simán meg tudja csinálni diszkalkulásként is. (Nekem első félévben analízisből volt integrálás meg deriválás, utóbbit tök jól megértettem, és mivel szerencsére együtt kérdezték a kettőt, így a minimumszintet is meg tudtam ütni.)
2020. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. aug. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!