Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász emelt kémiával?

Gyógytornász emelt kémiával?

Figyelt kérdés

Világ életemben vegyész/vegyészmérnök szerettem volna lenni, de most nyáron már elment a kedvem. Nem tudom magamat elképzelni a vegyiparban, pl. egy gyárban dolgozva. Ezért a gyógytornász kezdett el érdekelni. Mindig is sportoltam és érdekelt az emberi test, főleg amióta kondizok az izomzat, sérülések stb.

Emelt kémiával nehéz bekerülni pl. a Semmelweisre? Biológiám ugyan volt középiskolában, de csak nagyon alacsony színvonalon. Szerintetek mennyire tudnám tartani, ha bekerülnék? Anatómia hobbi szinten érdekel, sokat foglalkozom vele szabadidőmben, sokat olvasgatok stb.

Szerintetek?

Jövőre érettségizek, emelt bioszra nem tudnék felkészülni, viszont kémiából jól vagyok, abból emeltezni tervezek 9.óta (faktos vagyok)



2020. aug. 20. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Lazán teljesíthetők a tárgyak, nem igényelnek nagy előképzettséget. Segít, ha van némi közöd a bioszhoz, de a kémiának is nagy hasznát veheted majd.
2020. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg gyógyszerész is lehetnél, ha kicsit megnyomnád a bioszt, bár nem tudom mennyire szeretnél, de nagyon nehéz.
2020. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!