Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ennek hol kell majd utánajárno...

Ennek hol kell majd utánajárnom? (Egyetem, érettségi honosítása)

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön élek, itt járok gimibe, de 2 év múlva végzek, és Magyarországon szeretnék egyetemre menni.

Otthon nekem mivel kimaradt a középiskola, és más az oktatási rendszer itt, van olyan tantárgy amit nem is tanulok (kémia, fizika, földrajz). Ha otthon szeretnék továbbtanulni, akkor gondolom a magyarból meg a magyar történelemből vizsgát kell tennem. De a többi tantárgyat amit itt tanulok lehet honosítani érettségi formájában és azt elfogadják?

Az otthoni általános iskolai igazgatóm azt mondta, hogy honosíthatjuk, de nem biztos, hogy ő jól tudja.

A lényeg, hogy én ennek hol tudok majd utánanézni, hogy az összes tantárgyból (abból is amit itt tanulok), kell-e vizsgát tennem otthon vagy elfogadják abban a formában ahogy itt tanulom?


És ne gyertek azzal, hogy ne menjek haza egyetemre, meg, hogy maradjak itt. Én tudom mit csinálok, és már átgondoltam. Szóval ezt most hagyjuk kérlek, mert nem ezt kérdezem.



2020. aug. 31. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!