Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nekem nem teljesen világos,...

Nekem nem teljesen világos, hogy a pszichológiára bemeneteli követelmény, tudom hogy biológia vagy történelem vagy matematika vagy irodalom meg a nyelv lehet? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy egy oldalon azt olvastam, hogy meghatározzák az idegenyelvnél melyikek is lehetnek ezek. Orosz, francia,angol,német. Arra lennék kiváncsi, hogy ez tényleg így van e hogy csak ezekből a nyelvekből számítják bele a pontot vagy akár a spanyol nyelvből is ugyanúgy beleszámítanák?

2020. szept. 3. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez eléggé furcsa, nem is értem. Ránéztem a felvi oldalán erre, és van ugyanazon az egyetemen, ugyanazon a karon de más szakon, ahol külön jelzik, hogy spanyol is lehet az idegen nyelv.

Szóval sajnos szerintem nem, nem fogadják el a spanyolt, akkor felsorolták volna azt is az elfogadottak közé :/ sajnos a felvi a hivatalos forrás, ott nem szokott ilyen nagy hiba lenni

2020. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Spanyolt nem fogadjak el, pont azért mert az egyetemen ezen a szakon semmi hasznát nem fogod venni. Angol viszont nagyon erősen kell, tapasztalatból írom. Csak úgy mint a biosz!
2020. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!